חיפוש

5 מפעילים למסיבת יום הולדת

מסיבת יום ההולדת של הילדים שלכם מתקרבת ואתם מחפשים איך להפוך את האירוע למיוחד, חווייתי וחד פעמי? הדרך לעשות זאת קשורה בדרך כלל במופע ובפעילויות השונות שתביאו לאירוע. כדי לעזור לכם החלטנו להציג בפניכם 5 סוגים שונים של מפעילים למסיבת יום הולדת, שיבדרו גם את כלת או חתן יום ההולדת וגם את האורחים שיבואו

 

ליצן

הפעלה לימי הולדת בגילאים הצעירים יותר יכולה לכלול בתוכה ליצן מקצועי. ליצנים יודעים לבצע פעלולים שונים, לעשות חיות וצורות רבות מבלונים ולהצחיק את הקהל ללא הפסקה. מופע של ליצן הוא מופע רב גוני ומיוחד שבהחלט יכול להעסיק ולשעשע את הקהל במסיבה שלכם.

 

אמן חושים

מפעיל מקורי במיוחד לימי הולדת הוא אמן חושים. אמן חושים, שמכונה גם מנטליסט, הוא אמן מקצועי שיכול לקרוא מחשבות, לבצע טריקים מנטליים שונים ולהשתמש בתקשורת על חושית בכדי להפתיע את הקהל.

מופע זה משלב בתוכו את האורחים והוא מתאים לשלל גילאים, מה שאומר שגם ילדים, גם בני נוער ואפילו המבוגרים יהנו מכך. מופע של אמן חושים משאיר את כולם עם תהייה גדולה בנוגע לדרך שבה בוצעו כל הטריקים- מה שיגרום לכך שידברו על המסיבה הזאת הרבה אחרי שהיא תסתיים.

 

קוסם

מחפשים הפעלה מקורית במיוחד? קוסם יכול לעשות את העבודה! קוסם הוא אמן בידור שיודע לעשות טריקים מיוחדים שכלפי חוץ יראו כאילו הוא מבצע אותם באמצעות חוש קסם על טבעי שיש לו. דבר זה כמובן אינו נכון במציאות ומדובר פשוט באדם מיומן ומנוסה שיודע לתעתע בקהל שלו. מופע קסמים במסיבה יכול להיות אטרקציה מרכזית ומרתקת שלא תשאיר אף ילד או מבוגר ללא עיסוק.

 

זמר או להקה

כולם אוהבים מוזיקה, לכן הפעלה מוזיקלית יכולה להתאים למסיבות רבות! אפשר לשכור זמר או להקה שלמה שיבצעו את מיטב הלהיטים האהובים על הילדים שלכם. מופע זה לא אומר בהכרח שהילדים פשוט יושבים וצופים- הם יכולים להצטרף בשירה, בריקוד או אפילו לנגן על כלי נגינה שיביאו- כגון תופים, משולש ועוד.

אם אתם רוצים ממש לשדרג את הפעילות, אפשר לשכור ציוד קריוקי ולתת לאורחים לבצע שירים בעצמם. ציוד זה כולל מקרן, מסך, מיקרופון ומכונת קריוקי. המילים של השירים יוקרנו על המסך וכל אחד שירצה יוכל לעלות, לבחור את השיר שהוא רוצה לשיר- ולהתחיל במופע!

 

הצגה פעילה

קיימות מגוון הצגות שמתאימות לגילאים שונים. בהפעלה מסוג זה שחקן או קבוצת שחקנים יבצעו הצגה מול הקהל וישתפו גם את הילדים במה שמתרחש- אם זה בהזמנתם אל הבמה לביצוע תפקיד מסויים ובין אם בבחירה משמעותית של לאן העלילה תתקדם. הצגה פעילה היא לא רק מבדרת, היא גם יכולה לפתח את היצירתיות של הילדים ולאפשר להם להשקיע מחשבה במתרחש מולם.

הפעלה לימי הולדת

אולי תאהבו גם את

רעיונות ליום הולדת

יום הולדת מתחולל פעם בשנה, גם אם אתם צעירים וגם אם כבר חגגתם כמו נכבדת של ימי הולדת בחייכם אין ספק שמדובר בתאריך טעון ומרגש

קראו עוד »