חיפוש

את מתחתנת? אלו הספקים שחשוב לסגור בשלב מוקדם!

הרגע שכל כך חיכית לו מגיע בקרוב. יום החתונה שלך! הרגע המיוחד הזה שבו את ובעלך לעתיד תעמדו מתחת לחופה. הרגע שבו אתם תתחילו את החיים החדשים שלכם כבעל ואישה. אין מרגש מזה! תכנון חתונה הוא לא דבר כזה פשוט ולפעמים אף מלחיץ. חשוב לדעת איזה ספקים חשוב לסגור בשלב מוקדם – כך ארגון החתונה יהיה לכם קל הרבה יותר!

 

אולם אירועים

הדבר הראשון והחשוב ביותר שעליכם לסגור הוא אולם אירועים! יש בארץ מגוון רחב של אולמות אירועים וכל אולם מביא איתו סיפור אחר. את ובן זוגך צריכים לבדוק מה המיקום שיהיה לכם הכי נוח לחגוג בו. אם המשפחות שלכם מתגוררות בערים שונות, אולי יהיה עדיף להסתכל על אולמות אשר נמצאים בחצי הדרך. תנסו לראות מה יהיה לכם ולמשפחות שלכם הכי טוב. כבר סגרתם אולם? בואו נעבור לדבר הבא!

אולם אירועים

מקום התארגנות

עוד דבר חשוב שעלייך לסגור בשלב מוקדם יחסית הוא – מקומות התארגנות לכלה. חשוב שתמצאי מקום שיהיה לך נעים בו. מקום שתוכלי להביא את המאפרת ואת המעצבת שיער שלך כך שהן יוכלו לעבוד בנוחות. בנוסף, חשוב לזכור כי הצלמים יבואו לצלם את ההתארגנות שלך ולכן, למצוא מקומות התארגנות לכלה יפה יכול להוסיף המון ליופי של הסרטון וגם ליופי של התמונות שלך!

 

צוות צילום

אם כבר דיברנו על צלמים, בואו נמשיך איתם! חשוב לסגור צוות צילום מקצועי בהקדם מפני שלרוב, הצלמים הטובים נתפסים מהר. לפני שאתם סוגרים עם צלם, תבקשו לראות את העבודות שלו ותבדקו מה המחירים שהוא מציע לכם. בנוסף, תשאלו כמה זמן מרגע החתונה אתם תקבלו את הסרטון ואת התמונות. פרט חשוב כי כל צלם עובד בקצב אחר.

 

קייטרינג

עוד ספק שחשוב לדבר איתו בהקדם הוא הקייטרינג. בדרך כלל האולם מציע לכם את הקייטרינג שהוא עובד איתו. אך, אם תעדיפו מישהו אחר, אתם תצטרכו לחפש. תבדקו עם החברים שלכם שכבר התחתנו, הם בטח ידעו להגיד לכם מי נחשב בתחום. אם מצאתם קייטרינג שמוצא חן בעיניכם, תבדקו מה הם מציעים לכם!

 

דיג'יי

עוד בן אדם חשוב שצריך לדבר איתו הוא הדיג'יי! מוזיקה בחתונה הוא הדבר החשוב ביותר מפני שאם הדיג'יי מקצועי ויודע את עבודתו, הוא יכול להפוך את החתונה שלכם לעוד יותר מוצלחת. בסוף, מה שאתם תזכרו זה לא כמה האוכל היה טעים אלא כמה נהנתם ביום החתונה שלכם יחד החברים והמשפחה. לכן, תבחרו בדיג'יי שאתם מתחברים אליו ולסגנון המוזיקה שלו!

 

לסיכום

יום החתונה קרב ובא ואת ובעלך לעתיד צריכים להתכונן אליו כמו שצריך! חשוב לסגור ספקים רבים כמה שיותר מהר. ספקים כגון אולם אירועים, מקום התארגנות, צוות צילום, קייטרינג ודיג'יי. כל אלו יעזרו לכם להפוך את יום החתונה שלכם ליום עוד יותר מיוחד. התקופה הזאת לא תחזור ולכן הכי חשוב הוא שתהנו מהדרך!

מתחתן

אולי תאהבו גם את

רעיונות ליום הולדת

יום הולדת מתחולל פעם בשנה, גם אם אתם צעירים וגם אם כבר חגגתם כמו נכבדת של ימי הולדת בחייכם אין ספק שמדובר בתאריך טעון ומרגש

קראו עוד »