חיפוש

סטנדאפ בזום – 3 יתרונות

לפני שתתגלגלו מהספה בבית מצחוק, נשים רגע את הצחוק בצד. הקורונה שינתה את כללי המשחק וכל מה שפעם נראה לנו כבלתי אפשרי לעשות מהבית, מתגלה כאפשרי ואף מבורך. כך גם מופעי סטנד אפ. בעולם התרבות לא כל סוגי המופעים וההצגות הצליחו לעשות את המעבר לעולם החדש, אבל מי שכן הצליחו להתאים את עצמם למסך הקטן, כיום קוצרים את הפירות. הסטנדאפ, תחום שעד אותו הרגע קרה רק במועדונים ואולמות הומי אנשים, מצליח להמשיך ולהצחיק על אף המרחק. ואין דבר יותר משחרר וחשוב מצחוק לגוף ולנפש, בין אם זה בבילוי של סוף יום או שדרוג אירוע באפס מאמץ. אז למה כל כך שווה לראות סטנדאפ בזום? 

 

בריאות זה לא צחוק

אם יש משהו שהישראלים צריכים, זה לפרוק מתח. החיים בישראל לא פשוטים, החל מהפקקים בכבישים, המצב הביטחוני והמרדף אחר המינוס. אנחנו לא מודעים לכך שהגוף אוגר את העומס הרגשי. ע"פ סקר של משרד הבריאות, אחד מחמישה ישראלים נמצא בתחושת מתח יומיומית. אנחנו לא מודעים לכך אבל דרך סטנדאפ הגוף שלנו מתחדש, מופרשים אנדורפינים שמפיגים את המתח ומחזקים את הגוף. מסתבר שזה לא רק כיף לצחוק, אלא גם מרוויחים בריאות על הדרך. ושוב, בלי מתח נוסף, דרך המסך על הספה, כן?

 

משדרג כל אירוע

כל אירוע שעולה ברוחכם להרים, מומלץ שיכלול תכנית אומנותית. לתת משמעות או עניין נוסף יגרום לכך שהאירוע יהיה בלתי נשכח, ואם כבר מרימים שמחה אז כדאי להרים עד הסוף. סטנדאפ בזום הוא אידיאלי לאירועים. מצד אחד הוא ללא עלות נוספת על הוצאות האירוע, ומצד שני האורחים יצחקו וישמחו. סטנדאפיסטים יודעים להתאים את החומר לאירוע. למשל, סטנדאפיסט למסיבת רווקות.

הוא יכול לתת ערך מוסף למעמד הפרידה מהרווקות, לצחוק על מוסד הנישואים ולהביא משהו שונה ממה שקורה בדרך כלל במסיבות רווקות. עוד אירוע, זה חגיגת יום הולדת. סטנדאפיסט יוכל להכין חומר מראש בהתאם לסיפור חייו של בעל השמחה, המשפחה והאורחים. האירוע ברגע הופך להיות אינטימי ומיוחד מעוד חגיגה חולפת.

 

בילוי בלי לצאת מהבית

"בטטת כורסא" הוא ביטוי שלצערנו כולנו מרגישים מקרוב. למי שנמצא בזוגיות או מי שרוצה ליהנות מעבר לשעות העבודה, זאת לא תמיד משימה פשוטה. למי יש כוח לצאת לדייט אחרי יום עבודה ארוך, כשכל מה שאנחנו רוצים זה ליהנות במינימום התעסקות. אבל זמן איכות זה דבר חשוב, שחייבים לתת לו תשומת לב. להיכנס לסטנדאפ בזום וליהנות ממשהו שקורה בלייב, כשאתם שותפים לו, זה עונה על הדרישות ומעבר לכך. כל שנותר לכם זה לפתוח כוס יין, להיכנס לפיג'מה ולהרגיש שפרגנתם לעצמכם בזמן איכות שווה. כשהקורונה באה והולכת, אסור לנו לוותר על עצמנו. ואולי בעיקר חשוב לצחוק על הכול, כמו שאומרים בסלנג הגששי "העולם מצחיק אז צוחקים".

קומדיית סטנדאפ בזום

אולי תאהבו גם את

רעיונות ליום הולדת

יום הולדת מתחולל פעם בשנה, גם אם אתם צעירים וגם אם כבר חגגתם כמו נכבדת של ימי הולדת בחייכם אין ספק שמדובר בתאריך טעון ומרגש

קראו עוד »