חיפוש

אטרקציות לימי הולדת בזמן הסגר

גם בתקופת הסגר אנחנו מחפשים אחר אטרקציות לילדים, אולי אפילו בתקופה הזו מחפשים יותר. ואם זוהי התמונה, אנחנו רוצים לרכז עבורכם מספר אטרקציות לילדים לימי הסגר. בין עוצר להקלות, מגיעים מתנפחים להשכרה ורכישה.

נגיף הקורונה כאן בכדי להישאר בתקופה הקרובה, כנראה עד שימצאו לו חיסון. עד אז, נותר לנו רק לאתר לנו איזה אטרקציה טובה לילד, כזו שתעסיק אותו בימי הסגר הפחות נעימים. וכשדברים על אטרקציות לילדים בימי הסגר, מדברים על כל מיני מתקנים מתנפחים להשכרה ולרכישה שניתן למצוא בקלות באינטרנט. שאלנו את דוקטור גוגל לגבי השכרת מתנפחים וגם רכישת מתקנים מתנפחים, והוא הפנה אותנו לחברת מאסטר סייל – ציוד השכרה לאירועים ומתנפחים לרכישה. בואו נכיר את החברה קצת יותר לעומק, נבין אילו סוגי מתנפחים היא מציעה, וגם נשאל שאלות חשובות לגבי רכישת מתקנים מתנפחים.

 

אטרקציות מתנפחות לימי הקורונה והסגר

השכרת מתנפחים זו אטרקציה ששווה להכיר בימי הסגר, גם בימים רגילים. ישנם מתנפחים מסוגים באמת מגוונים ורבים, ואתם בהחלט עומדים להתאים את המתקנים בהתאם לגודל החצר שלכם. במילים אחרות, ישנם אפילו מתנפחים ענקיים שמוגדרים בתור טירות מתנפחות לכל דבר.

אם תרצו, תוכלו גם לרכוש גנרטור עוצמתי שידאג שהמתקן יהיה מנופח תמיד (יחד עם קומפרסור ניפוח). חשוב לדעת, המתקנים המתנפחים חייבים להיות תמיד מנופחים עד רמת הבטיחות הנדרשת. מאחר שהמתקנים האלו משמשים ילדים עבור קפיצות, יהיה חשוב לנפח את המתקנים עד מלוא אפשרות הניפוח. באופן הזה, יהיה ניתן לתת לילדים לקפץ באופן חופשי ומבלי לדאוג לפציעות. כמובן, ההשגחה תמיד נדרשת בכל מקרה.

 

אטרקציות ששווה להכיר בימי סגר קורונה

עוד אטרקציות לימי הסגר, אנחנו רוצים להמליץ לכם גם על אמן חושים ב-ZOOM. אמני חושים הם אמנם אנשי במה ומופעים, אבל בימי הקורונה אפשר לצפות במופעים שלהם ולקחת חלק במופעים דרך זום. תוכלו לרכז את כל בני המשפחה אל מול עדשת המצלמה, לצפות באמן החושים מבצע את מיטב קסמיו ולהגיש כאילו נכחתם במופע חי.

אגב, גם סטנדאפיסטים בימינו מופיעים דרך אפליקציות כמו זום, ככה שזה שווה את הבדיקה שלכם גם כן. עוד ברשימת האטרקציות לימי הסגר לילדים, אנחנו רוצים גם להכיר לכם מכונות מזון להשכרה. חשבתם להפתיע את הילדים עם איזו מכונת סוכר להשכרה? אולי מכונת פופקורן ומכונת מפלי שוקולד?

 

מכונות שוקולד ומכונות סוכר להשכרה לימי הסגר

בין אם תשכרו מכונה כזו או אחרת, תוכלו לעשות את זה במשך איזה אחה"צ נעימים. כיף גדול. צריכים ייעוץ נוסף בנושאי אטרקציות בימי הקורונה לילדים בבית? אתם מוזמנים לפנות לחברת מאסטר סייל ולקבל את כל המידע שנדרש לכם.

עם המון ניסיון מקצועי בתחום של השכרת ציוד לאירועים ואטרקציות הביתה, צוות המומחים של מאסטר סייל יספקו לכם מספר אופציות ואטרקציות שקשה לסרב להן. בהצלחה!

 

יום הולדת

אולי תאהבו גם את

רעיונות ליום הולדת

יום הולדת מתחולל פעם בשנה, גם אם אתם צעירים וגם אם כבר חגגתם כמו נכבדת של ימי הולדת בחייכם אין ספק שמדובר בתאריך טעון ומרגש

קראו עוד »