חיפוש

7 דברים שמומלץ לעשות לפני כל היכרות ראשונית

בין אם אתם מחפשים היכרויות מזדמנות או כאלו אשר מובילות למערכת יחסים, היכרות ראשונית יש רק אחת והיא פשוט קריטית להמשך ההיכרות. בואו נעבור על מספר דברים שחובה לעשות לפני שמכירים מישהו\י חדשים.

 

7 דברים עיקריים שמומלץ לעשות בהיכרויות

נתחיל עם הדברים הבסיסיים שתמיד נדרשים בכל סוג של היכרות פיזית או אונליין:

  1. הגדירו ציפיות: לפני שאתם יוצאים לעולם שכולו היכרויות, חשוב להגדיר מול עצמכם מה אתם באמת מחפשים. כשאתם יודעים מה אתם מחפשים, אתם יכולים לכוון את ההיכרות שלכם בהתאם ולבחור בפלטפורמה המתאימה.
  2. התכוננו לשיחה: אל תילחצו, היכרות ראשונית היא בעיקר שיחה. עם זאת, כן חשוב להתכונן לשיחה הזאת מראש. חשבו על נושאים שאתם יכולים לדבר עליהם, אפילו הכינו מראש כמה שאלות, מה שבתורו יעזור לכם להימנע מרגעי שקט מביכים.
  3. התארגנו לפגישה פיזית: כשכבר נוטשים את המרחב הווירטואלי, חשוב להיראות טוב ולהרגיש בנוח עם עצמכם. מעבר להיגיינה אישית, כדאי כמובן גם להתגנדר (אבל לא טו מאץ').
  4. שמרו על חיוביות: לא משנה מה קרה לכם באותו יום, חשוב להגיע להיכרות ראשונית עם אנרגיה חיובית. אם חלילה קרה משהו רציני, פשוט בטלו את הדייט, אחרת, הישארו חיוביים ונסו לחייך, זה ימגנט אליכם חיוכים חזרה. שימו לב, טיפ זה רלוונטי גם לגבי היכרויות אונליין – התכתבויות חיוביות זוכות ליותר פידבקים.

המשיכו לקרוא או בדקו כעת ==> https://popim.co.il פלטפורמות היכרויות מומלצות לכל המטרות.

7 דברים עיקריים שמומלץ לעשות בהיכרויות 

עוד 3 טיפים הנוגעים להיכרות פיזית

אם הטיפים הקודמים נגעו להיכרויות מכל מיני סוגים בעולם הווירטואלי או הפיזי, 3 הטיפים הבאים נוגעים בעיקר להיכרויות פיזיות בעולם האמיתי:

  1. שמרו על קשב: אף אחד לא אוהב לשבת מול אדם שעיניו נודדות בזמן שאחרים מדברים אליו. זכרו, אחד הדברים החשובים ביותר בהיכרות ראשונית הוא להקשיב לאדם שאתם פוגשים. זה מראה שאתם מעוניינים בו\ה, וזה גם יעזור לכם ללמוד יותר עליו\ה.
  2. היו עצמכם: בעולם האמיתי, בניגוד למרחב הווירטואלי, אותנטיות היא מילת המפתח. אל תרגישו שאתם צריכים להעמיד פנים להיות מי שאתם לא. אנשים יכולים להרגיש כשמישהו לא כנה, וזה יכול להרוס את ההיכרות ישר מההתחלה.
  3. אל תלחצו על אף אחד ולא על עצמכם: זכרו, היכרות ראשונית היא רק הזדמנות להכיר מישהו חדש. אל תלחצו על עצמכם ליצור חיבור מיד, ותיהנו מהזמן שלכם. בדומה לכך, אל תלחצו על אף אדם אחר להכיר אתכם. מי שמעוניין בכך, כבר יסמן לכם בדרכים שונות.

עוד 3 טיפים הנוגעים להיכרות פיזית

לסיכום, כמה מילים על אונליין דייטינג

בסיכומו של יום, אונליין דייטינג עשוי להיות לא רק מבלבל אלא גם גדוש בסיכונים שונים. לכן, ההמלצה הנכונה היא לאתר קודם כל את פלטפורמת ההיכרויות המתאימה לכם ואשר עונה על הצרכים והציפיות שלכם. כל עוד תהיו אותנטיים עם עצמכם ותגדירו את המטרות של הדייטינג מראש, ככה תוכלו לכוון אותם בהתאם ואת עצמכם. והכי חשוב, שמרו על ראש פתוח, לעיתים אהבה מגיעה דווקא מהמקומות הכי פחות צפויים. זו לא קלישאה, זו המציאות.

7 דברים שמומלץ לעשות לפני כל היכרות ראשונית

אולי תאהבו גם את