חיפוש

 6 מתנות שוות ליום האהבה שאפשר להזמין אונליין

לפעמים אנחנו טובעים מרוב מבחר. צועקים ומנופפים בידיים, מחכים למושיע שיעזור לנו מלטבוע בים, שיושיע אותנו מהצרה שנקלענו אליה, שפשוט יבחר

בשבילנו.

הדבר נכון בכל בחירה שאנחנו עושים בחיים, ובעיקר כשאנחנו מסתכלים על מתנות שאפשר להזמין דרך האינטרנט.

יום אהבה הוא יום של מתנות, וכדי לעשות סדר, וקצת לצמצם לכם את אפשרויות הבחירה, קיבצנו 6 אופציות למתנות שאפשר להזמין אונליין.

 

זר פרחים

המתנה הישנה והקלאסית. לפעמים זה נראה כאילו המציאו את יום האהבה בשביל מוכרי הפרחים. בין שלל מתנות ליום האהבה, מסתתרת לה האופציה אולי הכי נדושה אבל גם הכי רומנטית – זר פרחים ענק ומשמח, שממלא את הבית והלב בצבעים, בריחות ובאהבה.

 

מארז שוקולד

כן, לא לחינם מוכרי הפרחים הכניסו לאפשרויות המשלוח שלהם גם מארזי שוקולד. מתוק תמיד גורם לנו להתאהב יותר. אז אחרי הפרחים, שהם בשביל העיניים והאף, חוש הטעם גם זועק לרומנטיקה. ועם מארז שוקולד מפנק, גם לחוש הטעם יהיה טעים מאוד.

 

תמונה

כל זוג, ולא משנה מי הוא, צוברים במהלך חייהם כמות בלתי נספרת של תמונות יחד. בין אם זה סלפי משעשע ברגע של שעמום, או תמונה מאירוע שהיו בו יחד, לבחור דרך להדפיס אותה תמיד יכולה לשמח את בן הזוג. כריות, כוס, חולצה, מגבות, כל אלה ישמחו לקבל תמונה שלכם על גביהם.  וכך גם השותף שלכם. פשוט מקליקים באינטרנט, וכבר החיוכים שלכם מודפסים על גבי עץ בדרך אליכם.

ללכת באמצע היום, כל אחד מבני הזוג בעיסוקו, כל אחד וסידוריו, ולדעת שלשניהם יש שרשרת שמספיק במבט אחד קטן עליה, ונזכרים באהבה. תכשיט משותף לשני בני הזוג הוא פתרון מצוין ומרגש לכבוד יום האהבה.

 

שובר קנייה

זו הדרך הקלה והבטוחה ביותר. לתת לבן הזוג לבחור את המתנה שלו. היום יש אפשרות לקנות  אונליין שוברי קנייה לחנויות לאיזה חנות שנרצה, ולתת את כח ההחלטה בידיים של האהוב שלנו. אבל בינינו, זה ממש לא רומנטי, ואפילו מעליב. אבל פתרון טוב למי שממש שובר את הראש מה לקנות.

 

ערב ביתי

לפעמים מכל ריצות היום והעיסוקים אנחנו שוכחים לשים לב אל בן או בת הזוג שלנו שנמצאים לידנו. אז מה שתמיד משמח בכל מצב, ואולי המתנה הכי רומנטית וטעימה שתוכלו להזמין הבייתה היא פיצה. פיצה, נטפליקס, וערב שקט יחד, יעשו עבודה רומנטית, שהרבה מתנות אחרות לא יצליחו לעשות.

 

כמה מילים לפרידה (מהמאמר, לא שלכם חס ושלום)

היום לא צריך לצאת מהבית בשביל לבחור מתנה. מספיק להסתכל באינטרנט, לראות מה יכול  להתאים, ולחכות להודעה משמחת שהשליח בדרך אליכם עם חבילה שתשמח את יום האהבה שלכם. הרומנטיקה תחגוג. האהבה תפרח. ואתם בכלל הזמנתם אותה כשהייתם בעבודה. יום אהבה שמח ונעים!

וורדים

 

אולי תאהבו גם את

הלבשה תחתונה
4 מתנות שאישתך באמת רוצה

כשזה מגיע להבעת אהבה והערכה לאשתך, מציאת המתנה המושלמת יכולה לפעמים להיות אתגר. עם זאת, הבנת העדפותיה יכולה לסייע רבות בבחירת מתנה משמעותית שתגרום לה

קראו עוד »