חיפוש

5 סיבות לפנות למנעולן מורשה

בין אם זה כתוצאה מתקלה במנעול ובין אם זה תוצאה מאבדת המפתח, להינעל מחוץ לבית או העסק שלך יכול להיות סיטואציה מלחיצה ולא נעימה בכלל. מנעולן ויטלי, מנעולן מורשה, זמין 24 שעות ביממה כדי לעזור לכם בסיטואציות האלו. מנעולן מורשה הוא איש מקצוע שהוכשר לנתינת שירות בכל הקשור לתחום המנעולנות. מנעולן ויטלי יכול להחליף מנעולים, לשכפל מפתחות ואף לפרוץ מנעול מבלי לפגוע בדלת עצמה. במאמר זה נסביר מי הוא מנעולן מורשה ונמנה מספר סיבות לפנות אליו.

 

מי הוא מנעולן מורשה?

מאחר ותחום המנעולנות הינו תחום די פרוץ, ישנו מספר לא קטן של מנעולנים לא מורשים. מנעולן מורשה הוא מנעולן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל, משמע ללא תיקים במשטרה וללא עבר פלילי. מנעולן מורשה בעל הכשרה מקצועית שרכש במכללה המוסמכת להכשיר מנעולנים, בעל אישור ממשטרת ישראל ובעל רישיון עסק רשמי וכשר במדינת ישראל. לפי החוק, רק לאחר תהליך זה וכל האישורים הנ"ל רשאי המנעולן לעסוק במנעולנות ופריצה בישראל.

 

מתי לפנות למנעולן מורשה?

  1. אבדת מפתח או גניבתו – אחת מהסיבות העיקריות בהם יש לפנות למנעולן מורשה, לדוגמא: מנעולן ויטלי היא לאחר שמפתח המנעול אבד או נגנב. במצב זה אין מנוס מלפנות למנעולן מורשה שיעזור לך להיכנס למבנה הנעול, המנעולן יפרוץ את המנעול ויתקין מנעול חדש עם מפתחות חדשים.
  2. מעבר לבית חדש – כאשר אתם עוברים לבית חדש אין ביכולתכם לדעת כמה עותקים למפתח שלכם קיימים ואצל מי הם נמצאים. גם בבית חדש ככל הנראה קיימים עותקים של המפתח שלכם אצל בעלי המקצוע שהיו צריכים גישה לבית בזמן בנייתו (לדוגמא: אינסטלטורים, חשמלאים וכו'). לכן, בעת מעבר לבית חדש, מומלץ להזמין מנעולן מורשה להחלפת כלל המנעולים בבית.
  3. מפתח שבור או בלוי – אם אתם מזהים שהמפתח שלכם בעל בלאי חריג ואף מתחיל להישבר, מומלץ לפנות למנעולן מורשה לשכפול המפתחות ולא לחכות למקרה בו המפתח כבר לא יעבוד ותנעלו מחוץ למבנה. למנעולן מורשה יש היכולת לשכפל את המפתח בלבד, מבלי להחליף את הצילינדר כולו.
  4. שכיחת הסיסמא – מערכות כניסה אלקטרוניות ברוב המקרים מבטלות את הצורך במפתח פיזי, אך לבני האדם יש נטייה לשכוח סיסמאות ושילובים אלקטרוניים אחרים. במקרה של שכיחת קוד הכניסה יש לפנות למנעולן מורשה. למנעולן מורשה קיים הידע והיכולת לאפס את המערכת ולשנות את הסיסמא בחלק ממערכות הכניסה האלקטרוניות.

לסיכום, מנעולן מורשה עבר הכשרה מקצועית ואת כל האישורים הנדרשים ממוסדות המדינה על מנת לעסוק בתחום המנעולנות והפריצה. מנעולן מורשה יכול לתת מענה בשלל מקרים, כגון: אבדת המפתח, מפתח שנגנב, שכיחת סיסמא וכמובן עוד הרבה מקרים אחרים.

עוד מאמרים תמצאו כאן: www.vitali-locks.co.il.

 

צרור מפתחות

אולי תאהבו גם את

הדברת חולדות ירוקה

מזג האוויר הישראלי הוא כר פורה להופעה של מזיקים ומכרסמים שונים. אחת החיות הכי נפוצות שחודרות אל הבתים שלנו באופן בלתי רצוי זו החולדה. החולדה

קראו עוד »
קוסם
אמן חושים בדרום

אתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש לעשות אירוע מיוחד לעובדים שלכם באזור דרום הארץ? לא רוצים לקחת אותם שוב לערב קריוקי רגיל? אם כך,

קראו עוד »