חיפוש

שטיחים בזול? יש חיה כזאת

השטיחים הביתיים מלווים אותנו כבר מזה מאות שנים, כשהם מהווים אלמנט יוקרתי ואף סמל סטאטוס למעמד מכובד בימים עברו. כיום, עם התפתחות עולם התעשייה וטכנולוגיות הייצור המתקדמות, כל אחד יכול ליהנות משטיח ביתי יפהפה במחיר מתאים לכל כיס, באופן שהפך את השטיחים לטרנד עיצובי פופולארי בבתים רבים

 

סיפורו של שטיח

העולם העיצוב הביתי הוא עולם עשיר ומגוון, המספק לנו אין ספור פתרונות עיצוביים, החל מרטרו ומראה כפרי ועד עיצובים מודרניים ויוקרתיים. בין שלל אפשרויות עיצוב הבית, נמצאים גם השטיחים, המצליחים לשמור על מעמדם המכובד כבר מזה מאות בשנים.השטיחים הביתיים אותם התרגלנו לראות כמעט בכל בית, הופיעו למעשה כבר במאה ה -4 לפני הספירה, כשמלאכת ההכנה שלהם, שבוצעה בעבודת יד, נחשבה למלאכת אומנות של ממש, הנמשכת זמן רב והביאה לכך שמחירם של השטיחים היה יקר מאוד.

בהתאם לכך,  ומעבר להיותם אלמנטים עיצוביים מרהיבים בכל בית, השטיחים הפכו לסמל סטאטוס, המעיד על כבוד ועושר של בעלי הבית שהתהדרו בשטיחים אלו.

 

שטיחים בזול? תתפלאו

כפי שהזכרנו, המיומנות הרבה והעבודה הקשה שהייתה כרוכה בתהליך הייצור של השטיח, הביאה לכך שמחירם של השטיחים שנעשו בעבודת יד היו יקרים במיוחד ורק אנשים עשירים יכלו להרשות לעצמם לרכוש שטיח ביתי, כאשר גם כיום מחירם של שטיחים עבודת יד יכול להגיע לאלפי ואף עשרות אלפי שקלים.

יחד עם זאת, התפתחות העולם המודרני בכלל וענפי התעשייה בפרט, הפכה את תהליך ייצור השטיחים לתהליך מהיר ויעיל במיוחד, המבוצע על ידי מכונות מתוחכמות במגוון שיטות וסגנונות, תוך שמירה על רמת איכות גבוהה, כפי שתוכלו למצוא באתר https://www.carpetim.co.il.

מלבד אפשרויות העיצוב והסגנונות הבלתי נגמרים המתאפשרים בזכות המכונות המפותחות של ימינו, אפשרות הייצור ההמוני גרם למחירם של השטיחים לצנוח והפך אותם לפריט עיצובי מרהיב ונעים למגע, הנפוץ בבתים רבים בישראל.

 

זול זה לא בהכרח פשוט

אמנם כולנו אוהבים מבצעים ולרכוש במחירים מוזלים, אבל פעמים רבות דווקא המחיר הזול גורם לנו לפקפק בטיבו ובאיכותו של המוצר המוצע במחיר זול משמעותית לאחר ההשוואות שערכנו. אך למעשה, באחוז גבוה מהמקרים, מחיר זול אינו מעיד בהכרח על איכות ירודה של המוצר, כמו גם במקרה ההפוך, בו מחיר יקר אינו ערובה למוצר הטוב ביותר.

בסופו של דבר שטיחים הם פריט עיצובי שמטרתו לשדרג את מראה הבית ולגרום לנו לתחושה נעימה ואווירה ביתית ולכן, חשוב שנקפיד לבחור את השטיחים האיכותיים ביותר, אך לא פחות חשוב מכך, במחיר הגון ומשתלם. כך שאם התרגלתם לחשוב ששטיחים הם עניין יקר, כדאי שתחשבו על כך פעם נוספת ותחפשו את חנות השטיחים המספקת את השטיחים ללקוח ללא פערי תיווך ושרשרת בלתי נגמרת של ספקים ומשווקים, הגורמים להעלאת מחיר השטיח מבלי קשר לאיכותו.

שטיחים זולים

אולי תאהבו גם את

איך בוחרים שידת איפור?

בחירה של שידת איפור עשויה להיות עניין מורכב. מי שבחרו בעבר שידה שכזו יודעים כי צריך להכיר בכמה קריטריונים חשובים שיאפשרו לבחור את השידה המתאימה

קראו עוד »