חיפוש

מפחדים לצאת מהבית במלחמה אבל המסך של האייפון נשבר? יש פתרונות!

בתקופת מלחמה, בה אזעקות נשמעות בפתאומיות בשעות שונות של היום ושל הלילה, ומתריעות על הצורך למצוא מחסה, הגיוני שיהיו מי שיעדיפו להישאר בבית, בקרבה למרחב מוגן. אבל גם בבית, אנחנו זקוקים לאייפון שלנו – גם בשביל להתעדכן בחדשות וגם כדי לנסות ולהסיח את הדעת. מה עושים במקרה שנגרם נזק לאייפון?

 

תיקונים לאייפון

ישנם סוגים שונים של תיקונים נדרשים באייפון, על מנת להשתמש בו באופן תקין ונוח וניתן לחלק אותם גם לפי סוג התיקון הנדרש: במקרים של תקלת חומרה מדובר בדרך כלל על החלפה של רכיבים פגומים ובמקרים של תקלת תוכנה, התיקון יכלול בדרך כלל טיפול ברוגלות או בוירוסים שתקפו את התוכנה, עדכוני תוכנה או שחזור של נתונים.

בנוסף, ניתן לסווג תיקונים גם על פי רמת הדחיפות שלהם: ישנם תיקונים חיוניים, כמו שבר במסך שדורש החלפת מסך לאייפון 11 או תקלה בסוללה שדורשת את החלפתה, שנדרש לטפל בהם על מנת להשתמש במכשיר.

תיקונים כמו החלפת רמקול או תיקון סדק במסך הם תיקונים רצויים אבל לא דחופים. תיקונים שלא משפיעים על פעילות המכשיר הם אלה שאפשר לדחות לזמן ארוך ביותר.

תיקוני אייפון

דברים שלמדנו בשנים האחרונות

מאז מגפת הקורונה, למד העולם המסחרי כיצד להפעיל שירותי משלוחים ושירותים נוספים שמגיעים עד דלת הבית של לקוחות שנדרשים להתבודד או מפחדים להתמודד עם הסכנות שבחוץ. תלמידים למדו דרך האינטרנט, משלוחי קניות הגיעו אל הלקוחות ועבודה מרחוק הפכה לסטנדרט בתקופת המגפה והשירותים נותרו זמינים, ברובם.

על כן ישנן דרכים שונות להשיג תיקון אייפון עד הבית – תוכלו להזמין טכנאי שיגיע אל ביתכם עם ציוד ויבצע את התיקון בביתכם וכן תוכלו להזמין שליח מטעם מעבדת תיקונים, שייקח את האייפון למעבדה וישיב אותו מתוקן לבעליו. ההעדפה קשורה בדרך כלל לנכונות שלכם לארח את הטכנאי בביתכם למשך התיקון.

 

רוצה לעשות זאת בעצמך?

אפשרות נוספת שקיימת עבור מי שמבקש להישאר בבית ולתקן את האייפון היא תיקון עצמאי. אם אתם בעלי חוש טכני וניסיון בתיקון מכשירים אלקטרוניים, תוכל להזמין ערכת תיקון לאייפון בחנויות מקוונות ולבצע את התיקון בעצמכם.

לתקן את האייפון

.כמעט עבור כל דגם של אייפון ועבור כל תיקון תוכלו למצוא מדריכים מצולמים ומוסברים באתרים ייעודיים או ביוטיוב ותוכלו לבצע את התיקון בעצמכם, על ידי מעקב ומילוי אחר ההוראות בסרטון ההדרכה. כדאי, כמובן, לוותר על הרעיון עם יש לכם ידיים שמאליות או חרדה מפני התעסקות ברכיבים אלקטרוניים. הכי בטוח לתת למומחים לעשות את עבודתם, ללא הרפתקאות עצמאיות.

 

לסיכום

את ההתמחות לגבי שירותים עד הבית עשינו כולנו עם התפרצות מגפת הקורונה וכעת ניתן להשתמש בהתקדמות הזו כדי לסייע גם למי שמבקש לקבל שירותים בביתו ולא להתרחק מתחושת הביטחון של מרחב מוגן סמוך.

מסך האייפון שבור

אולי תאהבו גם את

תרגום תואר מחול
מי רשאי לתרגם תואר מחו"ל?

כאשר אנשים ממדינות שאינן דוברות עברית או שאינן דוברות אנגלית משיגים תארים בחו"ל ורוצים לממש הזדמנויות לימודיות או מקצועיות בישראל, תרגום התואר שלהם הופך להיות

קראו עוד »