חיפוש

מארזי טיפוח ובישום לגבר שלך

החג הוא הזמן המושלם לפנק את הגבר שלך במארז מפנק של פינוק לטיפוח העור או לבישום בריח האהוב עליו. זו המתנה המושלמת מאחר והיא משרתת גם אותך וללא ספק תיהני ממנה בעצמך. תחום הטיפוח והבישום לעיתים מוזנח אצל הגברים ולכן החג הוא ההזדמנות לתת להם מארז בריח המועדף עליהם במחירי מבצע מיוחדים לחגים ונוחים לנו. 

 

מארז בישום

מארזי הבישום ברשתות הפארם וחנויות האונליין הם המתנה המפנקת לאווירת החג. במהלך כל החג אנו מטפחים את עצמנו, יוצאים לחופשות, אוכלים מצוין ובכלל נמצאים בהרגשה חיובית ומטופחת של חופש. מארז בישום הוא הטאצ׳ האחרון לאווירת החופשה הכללית שקיימת בחגים.

מארזי טיפוח לגבר כוללים לרוב בושם 50-200 מ״ל מחברה יוקרתית, בושם תואם מוקטן או טואלט לנשיאה בתיק, וג׳ל רחצה בריח תואם שמשאיר את המקלחת שלנו בריח האהוב שלנו.

 

מארז טיפוח

מארז טיפוח כולל סט של כמה ספריים לריענון או אפילו קרמים וג׳ל רחצה לטיפוח שמתאימים לגברים. גם העור של הגברים נשחק ומתייבש לאחר גילוח חוזר ונזקי השמש ולעיתים גברים נוטים להזניח את עור הפנים והגוף. קניית המארז עבורם תעזור להם להשקיע ולטפח את העור שלהם ולהפוך אותו לבריא ונעים יותר.

 

בושם מפנק

בושם מפנק הוא מתנה שתמיד כיף לקבל. מאחר וזה מוצר מאוד יקר זוהי מתנה שאנו קונים בדרך כלל באירועים מיוחדים או במחירי מבצע. תקופת החגים היא הזמן המושלם לרכוש בשמים מאחר ויש המון מבצעים והמון אירועים וסיבות לתת מתנות. בחנויות האונליין ניתן למצוא בשמים מהחברות היוקרתיות ביותר בתוך מארז או כבושם בפני עצמו.

 

טואלט ריענון

ספרי הטואלט נועד לריענון הריח של הבושם ובדרך כלל כיף לקבל אותו בגודל קטן יותר שניתן לשאת לעבודה או לאירוע ולהתיז כדי להשאיר את עצמנו בריח נפלא. עוד יותר כיף כאשר הטואלט הוא בריח הבושם שלנו ואנו לא צריכים לקחת את הבושם המקורי שלנו איתנו לכל מקום. ניתן לקנות הטואלט בתוך מארז עם הבושם התואם במבצעים שווים במיוחד לחגים וכך לקנות את מארז הפינוק המושלם לגבר שלך.

 

קרם או ג׳ל רחצה להשלמת הפינוק

את הקרמים וג׳ל הרחצה התואמים לבשמים הנבחרים ניתן בדרך כלל לקנות רק כחלק ממארז שבמהלך השנה עולה נורא יקר ולעיתים אנו מוותרים עליו וקונים רק את הבושם. עם מבצעי החגים אנו לא צריכות לבחור בין קרן לבושם ולקנות את המארז עם כל הסט של הבושם האהוב על הגבר שלנו במחיר שווה במיוחד ולהיכנס למקלחת עם הריח המושלם שקנית לו.

לא מעט פעמים אנו רוצות לפנק את הגברים שלנו בבושם איכותי, אבל לרוב מחירי הבשמים גבוהים מאוד. תקופת החגים והמבצעים היא הזמן האולטימטיבי לקנות את מארז הבישום או הטיפוח שתמיד רצינו עבור האהובים שלנו במחיר משתלם ונוח.

טיפוח ובושם

אולי תאהבו גם את

תרגום תואר מחול
מי רשאי לתרגם תואר מחו"ל?

כאשר אנשים ממדינות שאינן דוברות עברית או שאינן דוברות אנגלית משיגים תארים בחו"ל ורוצים לממש הזדמנויות לימודיות או מקצועיות בישראל, תרגום התואר שלהם הופך להיות

קראו עוד »