חיפוש

כיצד ניתן להיכנס לארה"ב מבלי צורך בהוצאה של ויזה?

מתכננים כעת טיסה לארה"ב? רוצים להימנע מהוצאה של ויזה? להלן הפרטים המלאים שכל ישראלי חייב להכיר.

טיסה לארה"ב מבלי צורך להוציא ויזה

אם אתם כעת מתכננים את הטיול הבא שלכם לארה"ב, אתם בוודאי יודעים כי לא מדובר בדבר של מה בכך. למעשה, לאור העובדה כי ארה"ב מטילה הגבלות על ישראלים ועל כניסתם למדינה, ניתן לראות כי אלפי ישראלים מדי שנה נותרים עם נזק משמעותי לכיס כמו גם עוגמת נפש וזאת כתוצאה מהעובדה כי הם לא הצליחו לעבור את הריאיון בשגרירות ארה"ב או לאור מילוי לא נכון של טפסים, וכתוצאה מכך הם נאלצים להישאר בארץ. על כן, ויזה לארצות הברית היא בעיה מהותית בעבור ישראלים, אולם כעת יש דרך לטוס לארה"ב באופן חופשי. כיצד? באמצעות הוצאה של אזרחות פורטוגלית.

מטוס כדור דרכון ותיק

אזרחות פורטוגלית – הדרך שלך לכניסה לארה"ב

על מנת להיכנס לארה"ב יש כאמור לבצע תהליך אשר בסופו ניתן לקבל ויזה לארה"ב. יחד עם זאת, ישנה חשיבות רבה לעבודה מקצועית עם חברה אשר מתמחה בתחום וזאת לאור העובדה כי מדובר בתהליך ארוך אשר מצריך ידע כמו גם קשרים עם הקהילה היהודית וגורמי ממשל, אשר הם אחראים בסופו של דבר על אישור הזכאות וקבלת הדרכון. על אף כי רבים מהישראלים מעדיפים לעבור את התהליך לבד, מדובר בטעות, וזאת משום כי עבודה חברה מקצועית יכולה להבטיח את המשך התהליך בשקיפות מלאה, כאשר התשלום הכספי מהווה השקעה עתידית לא מבוטלת אשר יכולה לגרום לכך שחייכם ישתנו מקצה אל הקצה.

כיצד לבחור חברה מקצועית?

לאור הביקוש הרב בשנים האחרונות נפתחו לא מעט חברות אשר מאפשרות לקבל ליווי אישי לצורך הוצאה של דרכון פורטוגלי. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי בחירה בחברה מקצועית צריכה להתבסס על שורה של פרמטרים אשר כוללים בין היתר בחינה של מידת הניסיון של החברה, אחוזי ההצלחה בעבור ישראלים אשר עברו את התהליך כמו גם האם לחברה יש קשרים ענפים עם הקהילה היהודית כמו גם גורמי ממשל, וזאת על מנת להקל ולקצר באופן משמעותי את התהליך. לכן, אם אתם כעת מחפשים את החברה המובילה בתחום אנו גאים להציג לכם את חברת איזי נשיונליטי אשר מהווה כיום את חוד החנית, וזאת לאור העובדה כי מדובר בחברה אשר לה שנים של ניסיון בתחום כמו גם שורת הצלחות חסרות תקדים בעבור ישראלים אשר ביקשו  לקבל את האזרחות. החברה, אשר חרטה על דגלה את איכות השירות כמו גם מצוינות מאפשרת לכל ישראלי לבצע בדיקת זכאות לקבלה של אזרחות פורטוגלית כמו גם מעניקה מענה לכל אורך התהליך, עד לקבלת האזרחות הנכספת. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר במספר 03-7448834 או בכתובת https://www.easynationality.com.

אולי תאהבו גם את

מלונות
איטליה שאתם לא מכירים

"לה דולצ'ה ויטה" – החיים הטובים, ללא ספק אחד הביטויים שמתארים את איטליה בצורה מדויקת ומסבירים בלי יותר מדי גינונים מדוע איטליה מככבת ברשימת היעדים

קראו עוד »
סירה
עיר חטאים? לא מה שחשבתם

עיירות קיט עם אווירה צעירה וקלילה, כפרים מסורתיים, שווקים צבעוניים, חופים הלקוחים מגלויה עם חולות זהובים ומי טורקיז צלולים, בעלי חיים, אוכל מעולה ומחירים זולים

קראו עוד »