חיפוש

טסטוסטרון – כיצד הוא משפיע על המשיכה המינית?

בגוף שלנו קיימים כל מיני הורמונים, שכל אחד מהם אחראי על משהו אחר.

ההורמונים הם חשובים על מנת שנוכל להצליח לתפקד כהלכה במגוון פעולות שאותן אנחנו מבצעים בחיי יום יום שלנו, ואחד מההורמונים הבולטים ביותר בגוף שלנו הוא הורמון הטסטוסטרון.

במאמר הבא ננסה להבין כיצד טסטוסטרון משפיע על המשיכה המינית, וניתן לכם כמה טיפים כדי לשפר אפילו יותר את חיי המין שלכם.

 

טסטוסטרון ונשים – האם יש קשר בין השניים?

אז עוד לפני שניכנס לעובי הקורה של הנושא הזה, הנה עובדה מעניינת על טסטוסטרון: הוא קיים גם אצל נשים! כן כן, אמנם הטסטוסטרון ידוע בתור הורמון גברי, אבל הוא נמצא גם בגופן של הנשים. נכון שהכמויות שלו אמנם נמוכות יותר בקרב נשים מאשר אצל הגברים, אבל זה עדיין לא אומר שהוא לא קיים גם אצלן.

 

טסטוסטרון והמשיכה המינית – הולכים ביחד יד ביד

אז האם הטסטוסטרון משפיע על המשיכה המינית? התשובה היא, חברים, חד משמעית כן. הטסטוסטרון הוא המלך של המשיכה המינית, ובלעדיו היא כמעט ולא יכולה להתקיים באופן טבעי. הוא ידוע כמי שאחראי על יצירת הסממנים הגבריים כמו עיבוי העצמות, העלאה של מסת השרירים בגוף הגברי, שיערות הגבר וכן על יצירה של תאי הזרע, ולכן הקשר בינו לבין המשיכה המינית הוא ישיר.

 

המשיכה המינית שלכם תלויה רבות בטסטוסטרון, אך לא רק בו

הרבה אנשים תולים את כל תקוותיהם בטסטוסטרון, אבל חשוב לדעת שהוא לא היחיד שיכול לגרום לכם עוררות מינית. זה נכון, יש לו אמנם חלק מרכזי ועיקרי בתהליך, אבל המשיכה המינית שלכם יכולה להגיע גם ממקומות אחרים.

ככלל, כדאי לדעת שהחל מגיל 30 אספקת הטסטוסטרון הולכת ויורדת יותר ויותר משנה לשנה, וכמובן ששימוש באלכוהול וסמים, לדוגמה, יכול להוביל להפחתה אפילו משמעותית יותר שלו. לכן, עם הגיל והמצב הבריאותי, כדאי להבין גם אילו חומרים אחרים יכולים לתת לכם השפעה דומה על המשיכה המינית שלכם.

 

חומרים כימיים – OUT, חומרים טבעיים – IN

היות וחיי המין שלכם ממש לא נגמרים בגיל 30, או בהתאם לשימוש באלכוהול או בסמים, אתם בוודאי תוהים לעצמכם אילו עוד פתרונות יכולים לעמוד לצידכם ולשרת אתכם על מנת להנות מחיי מין מספקים ומענגים. חברת נטורל ויאגרה חשבה בדיוק על הדבר הזה, והיא משווקת היום סדרה ענקית של מוצרי ויאגרה טבעיים לחלוטין. אז מה זה בעצם אומר?

המוצרים של חברת נטורל ויאגרה מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד, ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי. תרכובות של חומרים טבעיים מסויימים יכולה לגרום להגברת הזקפה, להתמודדות עם שפיכה מהירה, לייצור חשק מיני גם בקרב גברים וגם בקרב נשים ועוד. היכנסו לאתר של חברת נטורל ויאגרה וחפשו את המוצר שיעשה לכם כיף!

 

זוג

אולי תאהבו גם את