חיפוש

טלפתיה – מיתוס או מושג אמיתי – יצאנו להוכיח

אנחנו שומעים על המושג טלפתיה בכל מיני מקומות, בין אם בעולם האירועים עם מופיע טלפתיה מהפנטים, בין אם בין שני חברים שחושבים בדיוק על אותו הדבר, ובין אם בתכניות טלוויזיה שונות שמציגות קסמים ותרגילי טלפתיה שונים.

עם כל ההד הגדול שקיים סביב הטלפתיה, חשוב להבין האם מדובר כאן על מיתוס שלא באמת קיים בעולם שלנו, או דווקא על מושג אמיתי שצריך לקחת טוב בחשבון. יצאנו לבדוק וחזרנו עם תוצאות שידהימו גם אתכם.

 

מהי בכלל טלפתיה?

כשמדברים על טלפתיה, מדברים על מושג שמגדיר את היכולת של אדם מסוים לזהות רגשות או מחשבות של אדם אחר, ולהצליח לדייק אותן ולדברר אותן בעל פה. למעשה, הטלפתיה נוצרת כאשר לא מתקיים דו שיח בין שני האנשים, ועל אף שהוא אינו מתקיים ועל אף שאינו מתרחש ביניהם שיתוף מידע מסוג כזה או אחר, האדם הטלפת מצליח לקרוא את מחשבותיו של האדם השני.

היות ומדובר על מושג על חושי שאינו נתפש ב-100% בהבנה של אנשים רבים, קיימת נטייה לתהות לגבי האם טלפתיה היא מיתוס או מושג אמיתי. ובכן, התשובה לכך היא שמדובר בהחלט על מושג אמיתי, שאנשים רבים הם בעלי היכולת להשתמש בו.

 

מופעי טלפתיה – ייחוד

הטלפתיה היא מדהימה כל כך משום שהיא כמעט ואינה אנושית. אנשים רבים לא מצליחים להבין כיצד הטלפתיה פועלת, וסבורים שמאחוריה עומדים תעלולי מחשבה רבים שגורמים לתעתוע במוחו של האדם, וכך מתאפשר הזיהוי והגילוי של מחשבותיות. בעקבות העובדה שהטלפתיה היא ייחודית כל כך, אנשים רבים נהנים ממופעי טלפתיה, גם בגילאים צעירים וגם בגילאים מבוגרים.

אם עד לפני כמה שנים המופעים הבולטים ביותר באירועים היו מופעי קוסמות, בעיקר, הרי שהיום מופעי טלפתיה מהווים חלק נכבד מאירועים רבים – עסקיים או פרטיים כאחד.

 

הזמנת מופע טלפתיה לאירוע – למה זה כדאי?

מופעי טלפתיה הם מופעים מהפנטים, שאף אדם בקהל לא יכול להישאר אדיש אליהם. עם הזמנת מופע טלפתיה, אתם יכולים לארגן לעצמכם אירוע בלתי נשכח, שאף אורח לא יפסיק לדבר עליו בעתיד. בשביל לקבל מופע טלפתיה תצטרכו לדבר עם אמן חושים, שיוכל להעניק לכם את החוויה הנפלאה הזו.

תוכלו להזמין אמן חושים ליום הולדת, לאירוע סיום בית הספר, לאירוע חברה, לערבים מיוחדים בשנה כמו ערב יום העצמאות ועוד.

 

עשהאל דרייר – אמן חושים עם מופע טלפתיה מטורף!

עשהאל דרייר הוא אחד מאמני החושים המוצלחים והאהובים ביותר בארץ. עם עשהאל דרייר אתם מקבלים את החבילה המושלמת לאירוע שאתם מארגנים – גם מופע טלפתיה ברמה הגבוהה ביותר, גם יחסי אנוש מדהימים, גם כריזמה סוחפת שאין שניה לה, וגם מחירים אטרקטיביים שאין להם שום תחרות בשוק. דברו עם עשהאל דרייר עוד היום במספר הטלפון 077-230-5266 ותוכלו להנות ממופע בלתי נשכח.

טלפתיה בין אנשים

אולי תאהבו גם את

הדברת חולדות ירוקה

מזג האוויר הישראלי הוא כר פורה להופעה של מזיקים ומכרסמים שונים. אחת החיות הכי נפוצות שחודרות אל הבתים שלנו באופן בלתי רצוי זו החולדה. החולדה

קראו עוד »
קוסם
אמן חושים בדרום

אתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש לעשות אירוע מיוחד לעובדים שלכם באזור דרום הארץ? לא רוצים לקחת אותם שוב לערב קריוקי רגיל? אם כך,

קראו עוד »