חיפוש

המלצה למרחיק יונים במרכז

מי שבוחר לחיות חיים שלווים בכפר, מושב או קיבוץ, יודע כי הוא מעט חשוף יותר למגוון מפגשים עם הטבע, ובדרך זו או אחרת, עם חיות שונות. לעיתים המפגש אפילו מסקרן ונעים. עבור אלו החיים בעיר, ובפרט במרכז הארץ, המפגש התדיר ביותר עם ממלכת החיות יהיה עם היונים הטורדניות שמחכות בכל פינה, רמזור, מרפסת או מסתור כביסה. יונים הן מטרד של ממש, ובמידה ואתם זקוקים למרחיק יונים במרכז, הגעתם למקום הנכון.

 

תחום פרוץ

הבעיה הגדולה ביותר עם תעשיית הרחקת היונים היא שמדובר בתעשייה פרוצה לחלוטין, כאשר כל אדם שמחליט לקרוא לעצמו מרחיק יונים, יכול לעשות זאת ולמחרת לפתוח עסק ולשווק עצמו כאיש מקצוע בעל שם. מדובר במקצוע אשר לא מצריך הצגת רישיון מסודר, מה שמשאיר פתח לשרלטנים ואנשים חסרי מקצועיות שעלולים לעשות יותר נזק מתועלת. לכן, כאשר נדרש למצוא מרחיק יונים יש לבצע סקר שוק מעמיק עד שמוצאים מרחיק יונים אמין, מומלץ ומנוסה.

 

מה רע ביונה?

ראשית, כדאי להיפטר מהקלישאות הנבובות אודות אותה ציפור צחורה ומופלאה שהפכה לסמל לשלום וסובלנות. היונה נחשבת למין מזיק, שמתרבה במהירות, עקשנית לגבי מקום מגוריה ויכולה לקנן תקופה ארוכה מבלי לעזוב. נוכחותה מביאה סיכונים למחלות עור ונשימה, לשלשת היונים גם היא סכנה בריאותית ומשאירה לכלוך עיקש, שיכול לעשות נזק רב ולגרום לחלודה. מספיק סיבות למה לצאת מגדרנו כדי להרחיק אותן, לא? השאלה היא מה הדרך הטובה ביותר.

 

מגוון שיטות

כאשר אנו ניגשים למצוא מרחיק יונים במרכז שיכול לסייע בפתרון הבעיה שלנו, חשוב להסביר למרחיק היונים את גודל הבעיה ואת תנאי השטח ממנו נדרש להרחיק את היונים, זאת על מנת שהמרחיק יוכל לבחור באמצעי הטוב ביותר שברשותו בכדי להרחיק את היונים לצמיתות.

מרחיק יונים מקצועי יציע שימוש בדוקרנים למקומות צרים או בעלי שטח מצומצם, רשתות אם מדובר במסתורי כביסה בקומות גבוהות בבניין דירות, או אפילו יציע שימוש באמצעים אלקטרוניים אם מדובר למשל ברעפי גגות. מרחיק מקצועי ימליץ לערוך ניקיון יסודי באזור הרלוונטי, ואף ימליץ לשקול על הדברה.

 

מחיר הגון

המחיר שידרוש מרחיק יונים עשוי להיות אינדיקציה טובה לגבי אמינותו של המרחיק. המחיר תלוי בהיקף הבעיה ובגודל שטח הקינון של היונים. מחיר של התקנת רשת נגד יונים בבניין דירות למשל, היא אינטרס של כל דיירי הבניין ולכן ניתן לחלק את המחיר בין כולם, כאשר מחיר התקנת רשת בגובה באמצעות ציוד מיוחד עשויה לנוע בין 1,000 ל3,000 שקלים. חשוב לציין שמחיר זה רלוונטי כאשר מדובר בשטח גדול ובפתרון יעיל לעשר שנים.

 

אל תתפשרו על איכות

בסופו של דבר, כמו בכל דבר בחיים, חוכמת ההמונים יכולה לסייע רבות במציאת מרחיק יונים הגון ואמין באזור המרכז. קבלו הצעות מחיר, קחו המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, וודאו כי מדובר באיש מקצוע רציני ולא בשרלטן. רק כך תוכלו למצוא פתרון יעיל להרחקת היונים לתמיד.

המלצה על דוחה יונים במרכז

אולי תאהבו גם את