חיפוש

הטיפול המוכח לשלבקת חוגרת שלא הכרתם

כמות האנשים המתמודדים עם המחלה הקשה הזו ממשיכה לגדול, ואותם אנשים הסובלים ממנה, זקוקים למענה איך להתמודד עם המצב שהם שרויים בו.

מדובר במסה מאוד גדולה של בעיות, מקטנות לגדולות, וחשוב לדעת שיש במגרש שחקן חדש שיכול לשנות את כל מה שחשבתם שידעתם על המחלה ואיך

שניתן להתמודד איתה.

 

מה היא שלבקת חוגרת

שלבקת חוגרת זו מחלה מעוד נפוצה, שרבים מהחולים בה הם מעל גיל 60 והסיכון לחלות בה עולה עם השנים. למחלה הזו אין מרפא, אך ישנם אנשים שיסבלו ממנה תקופה וזה יעבור, לעומת אחרים שיסבלו מסיבוכים רבים וחלק עלולים להתמודד איתה כל החיים. המחלה גורמת לפריחה ושלפוחיות בעור, צמרמורת, חום, וכאבים חזקים מאוד.

 

ממה זה קורה

המחלה נגרמת מזיהום ויראלי, הזיהום נגרם כתוצאה מהנגיף שגורם לאבעבועות רוח, הרפס זוסטר. אחרי שהגוף נרפא מהאבעבועות הרוח, הנגיף נשאר בתאי העצב בגוף השדרה, רדום, ומתפרץ שוב. חוקרים רבים ורופאים סבורים שמערכת חיסון חלשה היא זו שמאפשרת את ההתפרצות הזו, ושלאלו הסובלים ממנה בדרך כלל היא תעלם לאחר תקופה.

 

איך מטפלים

למחלה הזו יש המון תסמינים, למרות שאין מרפא, ניתן לטפל בתסמינים בדרכים רבות. תקופה ממושכת עם ההתמודדות במחלה, עלולה לייצר גם תסמינים נוספים של פגיעה נפשית, כמו חרדה, דיכאון, מתח. לכן ישנם שני סוגי תסמינים, ולכל אחד מהם סוגי טיפולים שונים.

  • טיפול במצב הפיזי – לדלקות, גירודים, פצעים, כאבים ועוד, יש אפשרות לעשות חיסון מניעתי ולקחת תרופות נוגדות דלקות. האפשרויות האלו יוכלו להקל על התסמינים בעיקר יחד עם לקיחת משככי כאבים. בנוסף ניתן גם לקחת תרופות אנטי ויראליות, ולהשתמש במשחות ותכשירים שונים נגד הפריחות.
  • טיפול במצב נפשי – בעיקר עבור המצב הנפשי, והאמת היא שגם עבור המצב הפיזי, ישנה אופציה נוספת ומתקדמת לטיפול בתסמינים. מדובר בשמן cbd, זו היא דרך טבעית להקלה בתסמינים. הסי בי די הוא אחד מהחומרים שמתוך צמח הקנאביס, והשפעתו מגיעה ללא תופעות שינוי תודעה והתמכרויות.

 

סי בי די משחק תפקיד

טיפול בשלבקת חוגרת זה נושא ארוך שנים, הכניסה של סי בי די משנה את פני הדברים, ושמה את הסובלים מהמחלה במקום של תקווה. לסי בי די יש סגולות רפואיות מאוד רבות, וכבר הוכחה יכולתו לשמש כמשכך כאבים ונוגד דלקות. בנוסף להשפעה העצומה שלו על המתח הנפשי, השפעת של הרגעה והרפיה שיכולה לעזור בהמון ימים קשים.

 

יעילות רבה

אם אתם מהססים, שווה לכם לחפש מעט על סי בי די, ולגלות בעצמכם כמה היעילות שלו אדירה בתחומים רבים. מדובר במשכך כאבים שארגון הבריאות העולמי מכיר ביכולותיו, גם בישראל נקבע הדבר למרות הקשיים להשגת רישיון לקנאביס רפואי. נעשים מחקרים רבים בנושא, והעולם כבר יודע שגם עבור שלבקת חוגרת, סי בי די יכול להיות מענה למצב.

שמן רפואי

 

אולי תאהבו גם את

אישה צועדת על מסלול
בולימיה נרבוזה – מהי?

הפרעות אכילה הן דבר נפוץ קרב נשים ונערות אך לא רק. למרבה הצער בעולם המערבי הפרעות אכילה נהיו נפוצות יותר ונותנות את אותותיהן גם בקרב

קראו עוד »