חיפוש

ג'ימבורי באירועים – אופנה חולפת או נוסחה מנצחת?

מתקני ג'ימבורי ליום ההולדת של ילדים הם תופעה שהחלה להתפשט בשנים האחרונות בישראל. הורים רבים מנסים לשדרג את יום ההולדת של הילד או הילדה המתוקים שלהם ומגלים את נפלאות הג'ימבורי. אבל האם ג'ימבורי באירועים הוא אופנה חולפת או הדרך שילדים הולכים לחגוג ימי הולדת מעכשיו ועד עולם?

 

מה זה ג'ימבורי?

אם אתם הורים לילדים צעירים בטח שמעתם את המונח ג'ימבורי לפחות כמה פעמים בשבוע האחרון. אבל למען הסדר הטוב, מה זה בכלל ג'ימבורי? ג'ימבורי הוא בעצם שם כולל לקבוצת מתקני משחק שמתאימים בעיקר לפעוטות וילדים עד גיל 8-9. ישנם מתקני ג'ימבורי ענקיים ומורכבים בפארקי שעשועים וישנם כאלה ביתיים וקטנים. בדרך כלל מדובר במשטחים רכים וצבעוניים, שעליהם הילדים קופצים, מתגלגלים ובאופן כללי משתוללים ומוציאים אנרגיה.

 

לאיזה אירועים זה מתאים?

מתקני ג'ימבורי בדרך כלל מתאימים לאירועים לילדים קטנים עד גיל 9 או טיפה יותר גדולים. ימי הולדת לפעוטות לדוגמא יכולים להיות אירוע נפלא להזמנת מתקני ג'ימבורי. בכל הגילים היותר נמוכים, ג'ימבורי באירוע שלכם יאפשר לכם לתת לילדים להוציא אנרגיה בצורה בטוחה וליהנות ממתקני משחק שבדרך כלל לא זמינים להם במסגרת הלימודים שלהם ובבית הפרטי.

 

שווה לי להזמין לאירוע שלי?

אם אתם מארגנים יום הולדת או מסיבת כיתה לגילים נמוכים כדאי לכם לשקול הזמנה של מתקני ג'ימבורי לאירוע שלכם. ילדים בגילים אלה יכולים ליהנות מאוד ממתקני גי'מבורי והם גם יוצאים נשכרים מכך. זאת מכיוון שהפעילות במתקני הג'ימבורי כוללת התעמלות אינטנסיבית שילדים בימינו לא עושים במידה מספקת.

 

כמה זה עולה?

עלות הזמנת מתקני ג'ימבורי לאירוע שלכם משתנה מאוד בהתאם לסט הג'ימבורי שאותו תרצו להזמין. לפעוטות בדרך כלל מומלץ להזמין את הסטים הקטנים יותר ולילדים בני חמש ומעלה אפשר להזמין גם את המתקנים הגדולים. ניתן להזמין מתקן אחד גדול למשחק או מתחם משחקים שלם שייתן חוויה כוללת.

טווח המחירים של שירות שכזה נע בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים למתחמים השלמים. ניתן גם לקיים את האירוע כולו במתחם ג'ימבורי מקצועי – במקרה כזה עלות השירות תנוע בין כמה עשרות שקלים למוזמן לכמה אלפי שקלים במידה ותרצו לסגור את המתחם לשימושכם הפרטי.

 

סיכום – לקפוץ בכיף באירוע שלכם

אז האם ג'ימבורי לאירועים הוא אופנה חולפת או שמדובר בנוסחה מנצחת? האמת, לא נראה שיש בידינו את הכלים לקבוע את התשובה המוחלטת לשאלה הזאת. בכל אופן, אם אתם מתכננים יום הולדת או מסיבת כיתה לילדים מגיל שנתיים עד גיל תשע, כדאי לכם לשקול להזמין מתקני ג'ימבורי לאירוע שלכם.

מתקני ג'ימבורי מאפשרים לילדים לפרוק אנרגיה בצורה בטוחה ומהנה, והם משדרגים את החוויה של האורחים מהאירוע שלכם – זה בטוח. עלותם של מתקנים אלה נעה בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים. ושכולם ייהנו…

ג'ימבורי באירועים - אופנה חולפת או נוסחה מנצחת?

אולי תאהבו גם את