חיפוש

איזה צבע מטבח מתאים לריצוף אפור

הריצוף הלבן והמשעמם נעלם לאחרונה מקטלוגי המטבחים. במקומו הגיע טרנד חדש שכולל ריצוף אפור בטונים שונים. טרנד זה גורם לרבים לתהות לגבי ההתאמה הנכונה של צבע המטבח אליו. החלטנו לבדוק את הנושא מקרוב, כדי להקל על מי שרוצים לקחת חלק בטרנד המיוחד. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתעצבו את המטבח שלכם בהרמוניה.

 

זו ההתאמה הנכונה לגוון אפור בהיר

גווני האפור יכולים לבוא לידי ביטוי בכל מיני טונים. בחרנו להציג תחילה את ההתאמה הנכונה ביותר של המטבח במקרים שבהם בחרתם בריצוף אפור בהיר. ההמלצה היא לבחור במטבח שמאופיין בצבעים כהים שייתנו קונטרסט. שכן, בחירה במטבח בהיר מכל הכיוונים, עשויה לגרום למרחב להיראות מעט חיוור.

זו ההתאמה הנכונה לגוון אפור בהיר

אלה הצבעים שיתאימו לריצוף אפור כהה

בירור שערכנו בנושא גילה שהריצוף האפור הכהה נחשב לנפוץ ביותר. אנו סוברים שיש 2 סיבות שהובילו לתוצאה זו. הראשונה נוגעת למראה שלו. שכן, הכהות מסתירה לכלוכים ומאפשרת לנקות את הבית פעם ביום ולא 3 פעמים או יותר. שכן, זה ידוע שריצוף בהיר מבליט את הלכלוכים וגורם לאנשים לנקות את הבית בתדירות גבוהה למדי. היתרון השני נוגע להיצע ההתאמות הרחב. שכן, אין מגבלה בבחירת צבע המטבח המתאים. כך שכל אחד יכול לבחור ארון או שיש מטבח FERVITAL בגוון שהוא תמיד חלם עליו, תוך ידיעה שהוא ישתלב באופן מיטבי עם הריצוף הנבחר.

 

יש מקרים שבהם גווני עץ יכולים להתאים

שמענו על מי שחלמו במשך שנים לעצב מטבח כפרי. אם אתם נמנים מבין אנשים אלה, כדאי שתדעו שלא תצטרכו לוותר בהכרח על הטרנד החם (ריצוף אפור). שכן, ניתן לשלב מטבח בגווני עץ לריצוף אפור. נסביר שבחירה זו תצריך מכם שימוש במשטחי שיש שיהיו תואמים בצבעם לגוון של הריצוף שבחרתם. כך שאם החלטתם לרצף את הבית בגווני אפור בהיר, תצטרכו למצוא משטח שיש בגוון אפור בהיר בלבד. הימנעו מאי התאמה, משום שזו עשויה להוביל לשילוב מוגזם של צבעים.

 

מה המסקנה שלנו?

זו העת להציג בפניכם את המסקנה הסופית שעלתה לאחר שבחנו את נושא הצבעים מקרוב. גילינו שניתן להתאים מגוון רחב של צבעים לריצוף אפור. מי שרוצה לקחת חלק בטרנד זה, צריך להחליט תחילה מהו הגוון המתאים לו ביותר ולאחר מכן, לבדוק את ההתאמה הנכונה לו. כך שבעצם, אפשר לומר שכל אחד יכול לבחור את השילוב המוצלח שיתאים מכל הבחינות.

 

השורה התחתונה

זה הזמן לבחור את הגוון האפור שאתם הכי מתחברים אליו. לאחר שתעשו זאת, תוכלו להיכנס לקטלוג של מטבחים ולבצע את ההתאמה הנכונה ביותר עבורכם. רגע לפני סיום המדריך, נזמין אתכם להעביר את המידע שהוצג כאן לאחרים, כדי שהם יכירו באינפורמציה חיונית זו שתקל עליהם בכל הנוגע לעיצוב המטבח החדש.

מִטְבָּח

אולי תאהבו גם את

איך בוחרים שידת איפור?

בחירה של שידת איפור עשויה להיות עניין מורכב. מי שבחרו בעבר שידה שכזו יודעים כי צריך להכיר בכמה קריטריונים חשובים שיאפשרו לבחור את השידה המתאימה

קראו עוד »
שטיחים זולים
שטיחים בזול? יש חיה כזאת

השטיחים הביתיים מלווים אותנו כבר מזה מאות שנים, כשהם מהווים אלמנט יוקרתי ואף סמל סטאטוס למעמד מכובד בימים עברו. כיום, עם התפתחות עולם התעשייה וטכנולוגיות

קראו עוד »